facebook
×
Wisła Wisła Wisła
WISLA.COM – Internetowy Informator
Dodaj obiekt
do naszej bazy

Pogoda

Temperatura: °C Opady: mm Prędkość wiatru: km/h Wilgotność powietrza: % Kierunek wiatru: ° Zachmurzenie: % Ciśnienie atmosferyczne: mb Widoczność: km

  Aktualności

  • Koncert zespołu ICH TROJE | sobota 16 luty 2019r.| Scena Rozrywki Hotelu Gołębiewski| godz. 18:00| bilety: cena od 69zł więcej»

  • Piotr Bałtroczyk na Walentynki | piątek 15 luty 2019r.| Scena Rozrywki Hotelu Gołębiewski|godz. 21:00| bilety: cena 65zł więcej»

  • Świętujący powitanie Nowego Roku w Wiśle będą mogli skorzystać z wielu propozycji imprez. SYLWESTER NA RYNKU - miejsce imprezy: Plac B. Hoffa, start godzina: 21:00, wstęp wolny, w programie największe muzyczne hity prezentowane przez Dj-a; SYLWESTER NA STOKU SKOLNITY - miejsce imprezy: Ośrodek Narciarski Skolnity, start godzina: 20:00, w programie nocna jazda oraz zabawa w muzycznych rytmach prezentowanych przez DJ-a;...więcej»

  • Międzynarodowe Zawody Pumptrackowe rozegrane zostaną w piątek 23 listopada  w godz. 13:00 - 16:00 w Parku Kopczyńskiego na torze pumptruckowym. Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego Programu Interreg V-A Republika Czeska - Polska w ramach Funduszu Mikroprojektów Euroregionu Śląsk Cieszyński - Těšínské Slezsko i budżetu państwa. Żródło: www.wisla.pl   więcej»

  • Już po raz drugi Wisła będzie miała okazję zainaugurować Puchar Świata w skokach narciarskich na skoczni im. Adama Małysza. Najlepsi skoczkowie zmierzą sie ze sobą w sobotę 17.11 w konkursie drużynowym  i  niedzielę 18.11 w konkursie indywidualnym, w piątek 16.11 odbędą się treningi i kwalifikacje. Piątek 16.11.2018r. 16:00 -  trening 18:00 -  kwalifikacje Sobota 17.11.2018r. 15:00 -...więcej»

  • Trasa rajdu "Nocne Wilki" na torze off road-owym POD PIRAMIDĄ poprowadzona będzie w formie pętli, a wzdłuż tej  trasy rozmieszczone będą ‘’WILCZE NORY’’ z pieczątkami. W imprezie będą brały udział 2 klasy samochodów; challenge i extreme. Ilość załóg; minimalna - 15, maksymalna - 25. Wpisowe 270 zł. W cenie  2 koszulki, zabezpieczenie medyczne, obsługa sędziowska, ciepły...więcej»

  • W ramach promocyjnej akcji „Wisła za Połowę”, która organizowana jest już po raz dziesiąty, część obiektów noclegowych i innych podmiotów gospodarczych, obniży swoje ceny o połowę. Lista obiektów biorących udział w akcji dostępna jest na stronie http://wot.wisla.pl/wisla-za-polowe-5-7-pazdziernika-2018-r/ więcej»

  • W pucharze polski w dogtrekkingu może wystartować każdy z niemal każdym psem (ograniczenia dotyczą wieku psa oraz młodzieży startującej bez opiekuna). Zawodnicy mogą wybrać  jedną z dwóch tras w oparciu o mapę - MINI na dystansie 15km oraz MID na dystansie 22km. Start imprezy o godz. 10:00 na placu Hoffa.  Dodatkowo w trakcie imprezy odbywają się otwarte warsztaty z lekarzem weterynarii, gdzie można nauczyć się...więcej»

  • Rywalizacja w trzech cyklach - Motul Historycznych Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski, Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Śląska, a także Mistrzostw Polski w Historycznych Rajdach na Regularność rozegra się na blisko 50 kilometrach, na które składają się m.in. trzy odcinki specjalne -  Koniaków (5,02 km), Kotelnica (7,4 km) oraz Kubalonka (6,18 km). 8:00 – start rajdu (Wisła, hotel Ogrodzisko) , 16:34 - ceremonia...więcej»

  • XIX Dożynki Województwa Śląskiego w Wiśle zainauguruje o godz. 13:00 korowód dożynkowy, który przejdzie z ul. Konopnickiej na plac Hoffa. Natomiast na  godz 15:00 zaplanowano w amfiteatrze rozpoczęcie  uroczystości dożynkowych z oficjalnym otwarciem, modlitwą ekumeniczną i ceremoniałem wręczenia chleba. Około godz. 18:00 na scenę wejdzie gwiazda wieczoru, zespół „Golec uOrkiestra”. Po koncercie...więcej»

  • 25 lutego na trasach narciarskich Kubalonki rozegrane zostaną - 43.Międzynarodowy Bieg Narciarski "O Istebniański Bruclik" oraz XII Mistrzostwa Polski Górników. Zawody rozpoczną się o godz. 9:45, biuro zawodów czynne od 8:45. więcej»

  • Hotel Gołębiewski zaprasza na walentynkowy koncert zespołu ICH TROJE. Start godz. 18:00. Bilety do nabycia w Centrum Informacji Turystycznej w Wiśle oraz na: https://www.kupbilecik.pl/impreza-19998-ich.troje.wisla.html więcej»

  • Wiślańskie Centrum Kultury zaprasza na Bal Przebierańców na śniegu, który odbędzie się 02 stycznia na placu Hoffa. Więcej informacji pod numerem telefonu +48 33 855 29 67. więcej»

  • Wiślańskie Centrum Kultury zaprasza na Zabawę Sylwestrową, która odbędzie się na Wiślańskim Rynku (Plac B. Hoffa) Start godz. 21:00. Oprawę muzyczną zapewni DJ ADAM. Zabawa potrwa do 1:00 w nocy. więcej»

  • Hotel Gołębiewski zaprasza 26 grudnia na koncert Kolęd i Pastorałek, podczas którego wystąpi  Justyna Steczkowska. Start godz. 20:00. Bilety w cenie od 79 zł do 149 zł. więcej»

  • Świąteczny Konkurs Mistrzostw Polski w skokach narciarskich rozpocznie się drugiego dnia świąt o godz. 10:30 na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle Malince. Tytułu mistrza Polski będzie bronić Piotr Żyła. Program zawodów- 10:30 - seria treningowa, 11:30 - kwalifikacje, 12:45 - I seria konkursowa,14:00 - seria finałowa   więcej»

  • Villa Rubinstein zaprasza na koncert kolęd i piosenek światecznych WHITE CHRISTMAS  w wykonaniu Krzysztofa Bigaja. Start godz. 18:00, Wisła, Al. Ks. Bursche 46 więcej»

  • W sobotę 16 grudnia o godz. 19:00 w Villi Rubinstein przy Ks. Bursche 46 rozpocznie się BURLESQUE LADIES RETRO SHOW "KRÓLOWA NOCY"  w reżyserii i wykonaniu twórców teatru VIS A VIS. więcej»

  • To właśnie w ten weekend, po raz pierwszy, Polska  zainauguruje sezon skoków narciarskich w Pucharze Świata. Tego zaszczytu dostąpiła skocznia im. Adama Małysza w Wiśle. W piątek, 17 listopada odbędą się kwalifikacje. W sobotę, 18 listopada rozegrany zostanie konkurs drużynowy, natomiast w niedzielę, 19 listopada skoczkowie powalczą w zawodach indywidualnych. Dla tych kibiców, dla których zabrakło biletów utworzona...więcej»

  • W sobotę 28 października na torze off roadowym "Pod Piramidą" odbędzie się Nocny Rajd Przeprawowy. Program: 12:00 otwarcie biuro rajdu na placu Hoffa, 15:30 wyjazd z placu Hoffa na tor Pod Piramidą, 17:00 rozpoczęcie zmagań na torze, 22:00 zakończenie rajdu, 22:00-23:00 ogłoszenie wyników i rozdanie nagród. więcej»

  • Start zawodów zaplanowano na godz. 12:00. Kolarze specjalizujący się w jeździe pod górę,  wystartują  z pętli autobusowej w Łabajowie i popędzą do mety, którą zlokalizowano przy górnej stacji kolei linowej na Stożku. więcej»

  • II Beskidzka wystawa królików, gołębi rasowych, drobiu ozdobnego oraz szynszyli odbędzie się w dniach 14-15 października na Placu B. Hoffa w Wiśle. Wystawa czynna w sobotę od 8:00 - 18:00 i w niedzielę 8:00 - 15:00. W sobotę 14.10. o godzinie 16:00 odbędzie się uroczystość otwarcia - koncert zespołu B.A.R. Wstęp 5 zł   więcej»

  • Imprezę zainauguruje o godz. 15:00 Wiślaczkowy Korowód Country (korowód pieszy zespołów, trucków i harleyów) z ul. Konopnickiej na plac B. Hoffa, a o godz. 16:00 w Amfiteatrze im. S. Hadyny wystąpią: Zespół taneczny Crok14, Box Canyon, Babsztyl, Trojak Country Band. Na godz. 22:00 przewidziano "Country - disco pod Gwiazdami" w Parku im. Kopczyńskiego oraz "Western Bal" w Restauraci Hotelu "Pod...więcej»

  • Od środy 28 czerwca do soboty 01 lipca  w Amfiteatrze im. Stanisława Hadyny będą odbywały się pokazy taneczne, pod nazwą X Letni Festiwal Tańca Piotra Galińskiego. Na zakończenie festiwalu przewidziano korowód taneczny na Pl. B. Hoffa oraz koncert galowy w Amfiteatrze.   więcej»

  • Wiślańskie Centrum Kultury zaprasza w dniach 24-25 czerwca 2017r. zaprasza na Święto Sąsiada, czyli polsko-czeski piknik rodzinny. W sobotę przewidziano turnieje, w których startować będą drużyny z partnerskich miejscowości – Wisły i Jabłonkowa. W ciągu dwóch dni w amfiteatrze będzie można posłuchać koncertów polskich i czeskich grup, a wśród nich gwiazdy pikniku – Izabeli Kapiasovej! Na Placu Hoffa...więcej»

  • Rajd odbędzie się 24 czerwca 2017 roku w Wiśle. W centralnym punkcie miasta zaplanowano uroczysty start i metę, a na zlokalizowanym kilka kilometrów dalej torze "Pod Piramidą" - prywatnym obiekcie z różnorodnym terenem i przepięknym widokiem na całe Beskidy - odcinki specjalne. Na terenie toru znajdują się bar z domowym jedzeniem, a nawet plac zabaw. Wszystkie odcinki będą zlokalizowane bardzo blisko siebie i do...więcej»

  • W Wiślańskiej Alei Gwiazd Sportu o godz. 11:00 nastąpi uroczyste odsłonięcie tablicy Piotra Żyły oraz spotkanie Pana Piotra z kibicami. Natomiast o godz 18:00 w amfiteatrze im. S. Hadyny rozegrane zostaną koncerty gwiazd - Myslovitz i Czadomen. więcej»

  • We wtorek 02 maja o godz. 16:00 w amfiteatrze im S. Hadyny wystąpi Młodzieżowy Zespół Pieśni i Tańca "Łapanowianie" a o godz. 19:00 odbędzie się koncert największych przebojów disco polo - Zespół Disco Polot. więcej»

  • Pierwszomajowy Marsz Nordic Walking rozpocznie się w poniedziałek o godz. 10:00. O godz. 15:00 nastąpi uroczyste przejście przez centrum miasta Orkiestry Dętej Wojewódzkiej Komendy Policji w Katowicach a o godz. 16:00 podsumowanie marszu nordic walking, wręczenie nagród, koncert orkiestry dętej Jablunkovianka - Amfiteatr im. S. Hadyny, więcej»

  • Piknik na górnej stacji Kolei Linowej Skolnity rozpocznie się o godz. 15:00 w niedzielę 30 kwietnia. Przewidziane są liczne atrakcje, m.in. gry i zabawy dla dzieci oraz biesiada pod namiotem z Tadeuszem Kowalczykiem. więcej»

  • W sobotę 28 kwietnia w amfiteatrze im. S. Hadyny odbędą się występy zespołów regionalnych: kapela i zespół Wisła, zespół Mała Istebna, grupa śpiewacza Grónie, kapela góralska Wista ( godz. 17:00) oraz koncert zespołu Future Folk ( godz. 19:00). więcej»

  • Impreza będzie się odbywała w dniach od 22 do 23 kwietnia na górze Stożek . Poza samym pucharem organizatorzy zaplanowali wiele atrakcji dla uczestników i kibiców. Zaraz po treningach rozegrany zostanie konkurs na najlepszego whip’a. Przygotowana zostanie też strefa chillout’u oraz kino plenerowe na wielkim ekranie.  Na pewno nie zabraknie też dobrej muzyki serwowanej przez DJ'a. Dla wszystkich fotografów ich...więcej»

  • Parafia Ewangelicko-Augsburska i Orkiestra Misyjna wraz z Orkiestrą Misyjną zapraszają na Koncert Wielkanocny, który odbędzie się 22 kwietnia o godz. 17:00 w kościele ewangelicko-augsburskim Ap. Piotra i Pawła. Wstęp na koncert jest bezpłatny. więcej»

  • Po raz piąty na skoczni narciarskiej im. Adama Małysza w Wiśle - Malince rozegrany zostanie Puchar Świata w skokach narciarskich. Przez trzy dni będzie można obserwować zmagania najlepszych skoczków narciarskich na świecie. Bilety na imprezę dostępne na stronie www.kupbilet.pl więcej»

  • Wiślańskie Centrum Kultury zaprasza na koncert noworoczny Broadway Show w Hotelu Gołębewski. Impreza rozpocznie się o godz. 17:00. Wystąpią artyści teatru i estrady z przebojami największych musicali "Chicago", "Cabaret", "Moulin Rouge", "Skrzypek na dachu", "Upiór w operze". więcej»

  • Wieczór sylwestrowy rozpocznie się o godz. 19:00 w amfiteatrze im. Stanisława Hadyny. W programie występy prawdziwych gwiazd sceny muzycznej z lat 90', zagrają m.in. Real McCoy , DJ Quicksilver , DJ Marco i DJ Muushe. Wstęp na imprezę jest bezpłatny. więcej»

  • Wiślańska Organizacja Turystyczna zaprasza na ósmą już edycję akcji "WISŁA ZA POŁOWĘ", która ma na celu zachęcić do wypoczynku w Wiśle. Akcja będzie miała miejsce w weekend od 18.11.2016 do 20.11. 2016r. więcej»

  • Sport Pełen Pasji oraz Hotel Podium zapraszają na 3. edycję Górskiej Przygody - biegu górskiego oraz zawodów Nordic Walking. Zawody ruszają o godz. 11:00 spod Hotelu Podium. Zapisy na stronie zmierzymyczas.pl oraz w biurze zawodów w Hotelu Podium  w piątek 11.11 od godz. 18:00-20:00 i w sobotę 12.11 od godz. 08:30-10:30. więcej»

  • Okręgowy Związek Hodowców Drobnego Inwentarza, Sekcja Gołębi Rasowych i Drobiu Ozdobnego zaprasza na 1. Beskidzką Wystawę Królików, Gołębi Rasowych, Drobiu Ozdobnego oraz Szynszyli, która odbywać się będzie w dniach 15-16 października 2016r. przy placu Hoffa w Wiśle. więcej»

  • Letnie Mistrzostwa Polski w skokach i kombinacji norweskiej

   Polski Związek Narciarski zaprasza na Letnie Mistrzostwa Polski w skokach narciarskich i kombinacji norweskiej, które będą rozegrane w dniach 7-9 października 2016r. na obiektach w Szczyrku i Wiśle. więcej»

  • XVIII Oddział Ziemi Cieszyńskiej Związku Polskich Spadochroniarzy, Muzeum Spadochroniarstwa i Wojsk Specjalnych, 23 Koło z Bielska-Białęj Stowarzyszenia Kombatantów Misji Pokojowych ONZ, Koło Historyczne I Oddziału Związku Polskich Spadochroniarzy zapraszają na PIKNIK SPADOCHRONIARSKI, który odbywać się będzie w Park Kopczyńskiego oraz sali sesyjnej UM Wisła w dniu 01 października 2016r. więcej»

  • Amatorski Turniej Tenisowy o Puchar Burmistrza Miasta Wisła

   BCCross zaprasza na Amatorski Turniej Tenisowy o Puchar Burmistrza Miasta Wisła, który będzie rozgrywany w dniach 24-25 września na kortach tenisowych Wisła Centrum. W turnieju nie mogą brać udziału czynni zawodnicy. więcej»

  • Polski Związek Narciarski oraz miasto Wisła zapraszają na Letni Puchar Kontynentalny w skokach narciarskich, który rozegrany będzie w dniach 24-25 września na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle Malince. Po konkursach FIS Grand Prix zawodnicy rywalizować będą w dwóch konkursach Letniego Pucharu Kontynentalnego. więcej»

  • 62 Rajd Wisły

   Automobilklub Śląski oraz gminy Wisła, Istebna, Rajcza i Milówka zapraszają miłośników szybkiej jazdy na 62 Rajd Wisły, który obejmuje 5. rundę Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Śląska oraz 6. rundę Historycznego Rajdowego Pucharu Polski. więcej»

  • 5. etap Pucharu Polski w Dogtrekkingu

   Miasto Wisła zaprasza na 5. etap Pucharu Polski w Dogtrekkingu, który odbędzie się w niedzielę 18 września 2016r. Zawodnicy będą musieli pokonać jeden z trzech dystansów o różnym stopniu trudności – MINI 17 km, MID 26 km oraz LONG 40 km. Start zawodów przewidziany jest na godzinę 10:00. więcej»

  • Bieg na Stożek

   Stowarzyszenie Biegów Górskich zaprasza na BIEG NA STOŻEK. Impreza rozpocznie się o godz. 12:00 w dniu 18 września na moście w Wiśle Łabajowie. więcej»

  • Dożynki, Dni Wisły oraz Święto Miodu w dniach 16-18 września

   Miasto Wisła i Wiślańskie Centrum Kultury zaprasza na Dożynki, Dni Wisły oraz Święto Miodu, które będzie się odbywało w dniach 16-18 września w amfiteatrze na placu B. Hoffa więcej»

  • Mistrzostwa w Rzeźbie Piłą Motorową

   Wyciąg Skolnity zaprasza na Mistrzostwa w Rzeźbie Piłą Motorową, które odbędą się na Górnej Stacji Kolei Linowej Skolnity. Tematem rzeźby są zwierzęta leśne. impreza rozpocznie się o godz. 11.00 w piątek a ogłoszenie wyników i wręczenie nagród nastąpi w niedzielę o 15:00 Kontakt i zapisy: e-mail: info@skolnity.pl tel. 731 323 711 więcej»

  • Miasto Wisła zaprasza na 32 Mistrzostwa Świata Drwali , które odbędą się w dniach 08-11 września 2016r. w Jonidle. W zawodach będzie uczestniczyć 28 reprezentacji z czterech kontynentów czyli łącznie ponad 100 najlepszych zawodników. Zawody rozegrane będą w dwóch kategoriach wiekowych (senior i junior) w 5 konkurencjach, m. in. ścinka drzew, wymiana piły łańcuchowej, przerzynka kombinowana,- przerzynka na dokładność,...więcej»

  • Miejska Biblioteka Publiczna im. Jana Śniegonia, pl. Hoffa 3 w Wiśle zaprasza na wspólne czytanie „Quo Vadis” Henryka Sienkiewicza w ramach akcji Narodowego Czytania.  Specjalnie na tegoroczną edycję Narodowego Czytania adaptację powieści przygotował literaturoznawca i eseista - Tomasz Burek Wspólne czytanie odbywać się będzie w godz. 10:00 - 12:00.   więcej»

  • W dniach 02.09 – 04.09.2016 Wisła zaprasza na kibicowanie najlepszym Młodzieżowym Drużynom Pożarniczym OSP z całej Polski! Impreza odbędzie się na stadionie sportowym Ośrodka Przygotowań Paraolimpijskich. więcej»

  • Zapraszamy na Letni Puchar Kontynentalny, który odbędzie się 24-25 września na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle-Malince. Rozpoczęcie imprezy w sobotę o godz. 10:00 więcej»

  • Zapraszamy na XVII Wiślaczek Country, który odbywać się będzie na placu Hoffa w dniach 26-28 sierpnia 2016r. Start w piątek o godz. 20:00 więcej»

  • Festiwal rozpocznie się 29 czerwca i potrwa do 01 lipca. Zapraszamy do Amfiteatru, gdzie będzie można zonaczyć pokazy taneczne. Ponadto w sobotę 02 lipca od godz. 16:30 przejdzie korowód taneczny do placu B. Hoffa a o 18:00 odbędzie się w amfiteatrze koncert galowy.   więcej»

  • Kabaret Młodych Panów zagości 26 czerwca o godz. 18:00 w wiślańskim Amfiteatrze im. St. Hadyny    Bilety w cenie 60zł są już w sprzedaży w Wiślańskim Centrum Kultury w godz. 8:00 - 16:00. więcej»

  • AP-Sport serdecznie zaprasza na I Międzybranżowe Mistrzostwa Polski Firm w Piłce Nożnej 5-osobowej, które odbędą się w dniach 25-26 czerwca na terenie Ośrodka Sportowego START. W zawodach weźmie udział 18 branżowych drużyn z całego kraju. Wstęp wolny. więcej»

  • Już w piątek 24 czerwca o godz. 16:00 na górnej stacji  Kolei Linowej Skolonity odbędzie się koncert hip-hopowy z udziałem wielu wykonawców. Wystapią m.in. Rover, Filipek, Piekielny. Ponadto swoje urodziny będzie obchodził Papson. więcej»

  • Zapraszamy na wiślański II PÓŁMARATON WIŚLAŃSKI I WIŚLAŃSKA DZIESIĄTKA, który wystartuje w niedzielę19 czerwca o godz. 11:00 na placu B. Hoffa. Impreza rozegra się na dwóch dystansach- 10 km i 21 km. Rejestracja zawodników odbędzie się dzień wcześniej - w piątek 18 czerwca od godz. 16:00 - 21:00 oraz w dniu zawodów od 8:00 do 10:30. więcej»

  • Zapraszamy na wiślański BIKE MARATON, który wystartuje w sobotę 18 czerwca o godz. 11:00 na placu B. Hoffa. Impreza rozegra się na trzech dystansach: MINI – 24 km, MEGA – 46 km, GIGA – 61 km Rejestracja zawodników na Bike Maraton odbędzie się dzień wcześniej - w piątek 17 czerwca od godz. 16:00 - 21:00   więcej»

  • Spotkanie odbędzie się na Pl. Hoffa i Park Kopczyńskiego więcej»

  • Zapraszamy do udziału w Konkursie na Wielkanocne Wypieki. więcej»

  • 14.03.2016r. odbędzie się V Konkurs Gwarowy im. Marii Pilch "Mowa Ojców". więcej»

  • Zapraszamy na święto Kobiet na plac B. Hoffa więcej»

  • Nie masz biletu na zawody Pucharu Świata w Wiśle, a chcesz poczuć atmosferę sportowego święta? Nie martw się! W Strefie Kibica #Pozytywna Energia na placu Hoffa emocji, nie tylko tych sportowych, z pewnością nie zabraknie! W dniach 3-5 marca, w samym sercu Perły Beskidów, będzie trwała wielka zabawa z wieloma atrakcjami. więcej»

  • Zapraszamy W dniach 3-5 marca, w samym sercu Perły Beskidów, będzie trwała wielka zabawa z wieloma atrakcjami. Dzięki finansowemu wsparciu Urzędu Marszałkowskiego w Katowicach, w specjalnie zorganizowanej Strefie Kibica, każdy fan będzie mógł się poczuć jak na zawodach.zródło pochodzi z : www.wisla.pl więcej»

  • 28 lutego w Wiśle odbędzie się II Bieg Wiślański o Puchar Burmistrza Miasta Wisła. Start godzina 10:30. Miejsce: Trasy biegowe OS Jonidło. więcej»

  • 27 lutego w Wiśle przy Wyciągu narciarskim Siglany odbędzie się "Zjazd na byle czym". Start godzina 14:00. więcej»

  • Puchar Stożka - eliminacje Amatorskich Mistrzostw Polski w slalomie gigancie odbędą sie dnia 26 lutego 2016 roku w ON Stożek. więcej»

  • Dnia 21 lutego w Ośrodku Narciarskim Soszów odbędzie się Puchar Soszowa w snowboardzie. więcej»

  • W dniach 15-26 lutego 2016 roku odbędą się "Ferie w Bibliotece" w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. J. Śniegonia więcej»

  • W niedziele 14 lutego 2016 odbędzie się 24. Puchar Cieszyna w narciarstwie alpejskim. Miejsce: ON Stożek, Wisła więcej»

  • W najbliższą sobotę 6 lutego odbędą się XIX Mistrzostwa polski Księży i Kleryków w Narciarstwie Alpejskim. Start godzina 11:00. Miejsce: ON Stożek, Wisła. więcej»

  •  Miedzynarodowy Dzien Sniegu  więcej»

  •  Zapraszamy na 24 final WOSP do Wisly więcej»

  •  Zapraszamy na wyciagi dostepne w Wisle więcej»

  • Zapraszamy na Bal Sylwestrowy więcej»

  • Rekord Guinessa w Morsowaniu więcej»

  • Zapraszamy  do WCK na warsztaty dla dzieci więcej»

  • Zapraszamy do Galeryjki do Wiślańskiego Centrum Kultury więcej»

  • Sztab WOŚP WISŁA zaprasza młodzież oraz osoby dorosłe do zaangażowania się w kwestę Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która odbędzie się w dniu 10 stycznia 2016r. więcej»

  • Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej Halowej "Wisła Cup 2015" więcej»

  • Serdecznie zapraszamy na "Wiślańskie Jendryski" z Zespołem "CANTARE", które odbędą się w dniu 28 listopada 2015r., o godz. 20.00 w OSP Wisła Jawornik. więcej»

  • XXIII Międzyszkolny Konkurs Recytatorski im.Ludomiry Krop Wisła 2015 więcej»

  • Wiślańskie Centrum Kultury zaprasza na V Festiwal Piosenki Europejskiej pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Wisła Tomasza Bujoka. więcej»

  • 14 listopada 2015 roku każdy pasjonat biegu oraz Nordic Walkingu będzie miał okazję sprawdzić swoją formę w drugiej już edycji biegu górskiego „Górska Przygoda“ orgaznizowanego przez Stowarzyszenie Sport Pełen Pasji. więcej»

  • 11 listopada zapraszamy na uroczystości obchodów Święta Niepodległości. więcej»

  • Koncert odbędzie się w Kościele ewangelicko-augsburski w Istebnej więcej»

  • 7 listopada zapraszamy na kolejny mecz ligowy piłkarzy WSS Wisła. Tym razem rywalem naszego zespołu będzie Świt Cięcina. Początek meczu o 14:00. Zapraszamy do kibicowania naszym piłkarzom.   więcej»

  • Zapraszamy do Miejskiej Biblioteki więcej»